Péče o tělo

Péče o tělo

Léčba celulitidy

Přístroj VelaSmooth je jediným klinicky ověřeným přístrojem s certifikací FDA určeným k redukci celulitidy a tvarování postavy (body-contouring). Klinicky ověřená redukce celulitidy a zmenšení obvodu až o 4,5 cm. Viditelné výsledky dosáhnete již po pěti sezeních. Celková terapie nepřesáhne šest týdnů. Přístroj poskytuje maximální bezpečnost s intenzivním efektem na celulitidu Vašich klientů a bez negativního vlivu na pokožku. Pracuje na principu technologie elōs (elektro-optická synergie), která nemá obdoby . Kombinací infračerveného světla, radiofrekvenčního proudu a vakuové masáže je dosaženo těch nejlepších výsledků! Ošetření přístrojem Velasmooth bude Vaším klientem vnímána jako hřejivá, hluboce relaxující lymfatická masáž s intenzivním anticelulitidním efektem.

Vacupress

Tento přístroj navazuje na starou a účinnou tradici práce s baňkami. Podtlakem se kůže do těchto skleněných baněk nasaje, čímž se tukové buňky natáhnou do takové míry, že se jejich stěny stanou průchodnějšími a pronikne přes ně více kyslíku. To podnítí spalování tuků a zplodiny tohoto metabolizmu se odvedou lymfatickou soustavou pryč z těla.

Ošetření trvá 30 až 45 minut a okamžitě pocítíte, že je celé Vaše tělo lehčí.

Vacupress je vhodný pro:
  • odstranění a potlačení celulitidy
  • vyhlazení vrásek v obličeji, odstranění váčků pod očima, odstranění dvojité brady
  • zpevnění ochablých tělesných partií, celkové pročištění od toxinů a jiných škodlivých látek

Myostimulátor

Přístroj, který pomocí elektrických impulzů vhodného kmitočtu dráždí příslušné svalové a nervové buňky. Rytmicky se opakující stahy svalů vyžadují energii, která je odebírána z tukových zásob kolem svalů. Tukové polštářky, celulitida a obezita na nejchoulostivějších partiích - stehna, břicho, boky, hýždě odbourává Myostimulátor! Myostimulaci je nutné opakovat jako sérii 10-15 procedur každý druhý den, nebo 3x za týden v rámci kompletní kůry, která upravuje stravovací zvyklosti a pohybové cvičení. Je nutné dodržovat pitný režim. Myostimulátor má ohromný myostimulační účinek, protože již po 3-4 procedurách dochází k výraznému zpevnění a zmenšení objemu pasu, stehen atd.

Speciální služba: Anticelulitidový program zahrnuje:

  • zpevňujúcí kůru (kompletní modeláž celého těla)
  • zeštíhlující kůru (péče, která povzbuzuje mikrocirkulaci v podkoží, urychluje odplavení toxických látek, nadbytečného tuku, vody a současně moduluje kontury těla)

 

Vyhledávání

  v stránkách
  v katalogu

Kontaktní informace

ARTMED
KLINIKA ESTETICKÉ A
LASEROVÉ DERMATOLOGIE

Údolní 8, 602 00 Brno

tel.: 545 211 755
tel.: 602 556 520

 

 

Copyright © ARTMED s.r.o., 2005–2021, Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována bez souhlasu majitele autorských práv
ARTMED s.r.o. Údolní 8, 602 00 Brno, IČ: 255 03 847
Zapsána do Obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 28354, dne 13. října 1997.

Cognito | Internetová agentura

TOPlist