Odstranění vrásek

Odstranění vrásek

 • aplikací vstřebatelných a permanentní výplňových materiálů
 • pomocí IPL v kombinaci s radiofrekvencí – fotorejuvenizace (fotoomlazení)
 • radiofrevencí Fractora frakční nebo Fractora Firm - neinvazivní

Vstřbatelné výplňové materiáky

 • odstranění vrásek
 • zvětšení rtů
 • léčba defektů měkkých tkání

Kožní implantáty jsou živočišné nebo syntetické injekční materiály, které se používají v estetické dermatologii k výplni mimických vrásek, jizviček, modelaci a zvětšování rtů. Používáme přípravky: Revanesse Pure, Revanesse, Revanesse Ultra, Redexis a Redexis Ultra, Esthelis , Mesolis, Fórtelis, Princess.

Ošetření se provádí v některé formě lokální anestezie. Efekt je okamžitý, účinek trvá dle použitého materiálu 6-12 měsíců,  u implantátů na bázi kys. hyaluronové až 18 měsíců.

Permanentní výplňové materiály

Aquamid je nový unikátní medicínský prostředek, který je určený na permanentní korekci defektů měkkých tkání a obličejových kontur v estetické chirurgii. Na rozdíl od jiných doposud vyráběných přípravků je Aquamid polyakrylátový gel, který obsahuje až 97,5% vody a neobsahuje žádné mikro- krystaly nebo mikro- granule. Aquamid je maximálně stabilní a vysoce biokompatibilní. Navíc představuje ideální kombinaci viskozity a elasticity, což umožňuje jednoduchou aplikaci, která je pro pacienta velmi komfortní. 

Aquamid je stálý, nealergický, neresorbovatelný a nemigruje z místa aplikace, což mu dává široké možnosti použití.

 

Používá se především v těchto oblastech:

 • lícní kosti
 • nazolabiální vrásky (vrásky smíchu)
 • zvětšování rtů
 • glabella ( přední čelová vráska)
 • brada a jiné defekty měkkých tkání na tváři

Aquamid není určený na eliminaci drobných vrásek.

 

Aquamid vytváří dlouhé polyakrylátové řetězce spojované speciální ILX technologií, účinkem enzymu se nerozkládá, a proto není v lidském těle metabolizován. Efekt ošetření je permanentní, ale stárnutí pokožky probíhá nadále, a proto je možné, že bude aplikaci doplnit nebo kontury přirozeně domodelovat.

Tak jako každý jiný zákrok v medicíně, má i aplikace Aquamidu svoje rizika. Mezi nejvážnější patří možnost infekce v místě vpichu, která se dá terapeuticky zvládnout. Dalšími možnými vedlejšími účinky mohou být: zčervenání pokožky, otok, svědění v místě aplikace, případně mírná bolestivost. Tyto efekty jsou pozorovatelné u 1 - 2% pacientů a brzy vymizí. Aquamid nemá být používaný s jinými druhy injekovatelných implantátů . První dny po zákroku by se pacient neměl vystavovat nadměrnému slunečnímu záření nebo extrémnímu chladu, i když hyperpigmentace a hypopigmentace nebyly pozorovány. Aquamid nezpůsobuje žádné alergické ani imunologické reakce, proto nejsou potřebné žádné testy před jeho aplikací. Klinické zkušenosti s tímto výrobkem jsou více jak desetileté.

Fotorejuvenizace - fotoomlazení

Fotorejuvenizace (fotoomlazení) přístrojem Aurora - zlepšení kvality kůže, zjemnění vrásek odstranění pigmentací a rozšířených cévek, terapie akné a rosacey( růžovky). Fotoomlazení pokožky obličeje, dekoltu, rukou použitím intenzivního pulsního světla (IPL) s radiofrekvenční energií (RF) - v současnosti nejúspěšnější metoda v oblasti estetické medicíny.

Tato metoda se skládá z 5-6 ošetření přístrojem Aurora odstupem 3-4 týdnů. Na rozdíl od laserů, kdy se používá jedna vlnová délka, se při IPL využívá světelná energie od 580 do 980nm Širokospektré světlo tak ovlivňuje povrchové pigmentace, rozšířené póry a cévky. Doplněním radiofrekvence dochází k efektnímu prohřátí hlubokých částí pokožky a tím ovlivnění syntézy kolagenu, vyhlazení drobných vrásek a ke zlepšení tonu pokožky.

 

 

 

REKONVALESCENCE: pacient se může zařadit do běžného společensko - pracovního života ihned po ošetření.

 

DOPORUČENÍ: je nutné se vyvarovat slunění a používat vysoké ochranné faktory SPF 40-100.

Fractora – moderní frakční radiofrekvence

Pomocí přístroje Fractora je možné ošetřit široké spektrum příznaků stárnutí kůže, včetně jemných vrásek, hlubokých vrásek, textury, pigmentových nepravidelností, jizev, cév a zarudnutí.

 

 

 

Pacientům doporučujeme 1 – 2 ošetření dle stavu a kvality pokožky.

Univerzálnost parametrů umožňuje uživateli měnit hloubku ablace, koagulace a prohřátí pokožky.

Fractora Firm - neinvazivní omlazení pleti a odstranění vrásek s dlouhodobým účinkem

 • stárnoucí pleť – vypnutí pokožtky obličeje, podbradku a krku
 • vrásky – redukce jemných vrásek

FractoraFirm je radiofrekvenční přístroj, který využívá nejnovější technologii omlazení pokožky s efektem na hluboké vrstvy kůže. Přenos energie je mnohonásobně vyšší než u tradičních radiofrekvenčních přístrojů.

 

Výsledkem prohřátí je pevnější a mladistvá pokožka. Po ošetření radiofrekvencí jsou kolagenová vlákna nejen obnovena, ale je započata tvorba vláken nových.Délka zákroku je  závislá ne velikosti ošetřované oblasti. Zákrok tvá pouze 20 – 45 minut a poté můžete okamžitě pokračovat v běžných aktivitách.

 

 

 

Pro udržení co nejdelšího efektu se doporučuje zákrok opakovat. Optimálně je třeba podstoupit 6 – 8 ošetření, v závislosti na ošetřované oblasti. Pokud chceme, aby výsledky byly opravdu co nejdelší, měli bychom dbát na zdravý životní styl.

 

Ošetření je naprosto bezbolestné, připomíná mírnou tlakovou masáž s prohřátím pokožky. Bezprostředně po zákroku můžete zpozorovat mírné začervenání ošetřované oblasti, které ustoupí do několika hodin.

 

 

Vyhledávání

  v stránkách
  v katalogu

Kontaktní informace

ARTMED
KLINIKA ESTETICKÉ A
LASEROVÉ DERMATOLOGIE

Údolní 8, 602 00 Brno

tel.: 545 211 755
tel.: 602 556 520

 

 

Copyright © ARTMED s.r.o., 2005–2021, Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována bez souhlasu majitele autorských práv
ARTMED s.r.o. Údolní 8, 602 00 Brno, IČ: 255 03 847
Zapsána do Obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 28354, dne 13. října 1997.

Cognito | Internetová agentura

TOPlist