Komplexní terapie akné

Komplexní terapie akné

Terapie akné přístrojem AURORA

Přístrojem Aurora DS/SR/AC dosáhnete redukce zánětlivých projevů, zredukování rozšířených póru, pigmentací a vyhlazení jizviček po akné. Přístroj Auora DS/SR/AC pracuje na principu elōs™ — technology ( IPL a RF) , kombinuje v sobě přirodní photodynamickou terapii (modré spektrum světla) a RF radiofrekvenční energii.

Cíleně a efektivně působí na mazové žlázy a bakterie způsobující akné. Intenzivní pulzní světloa a RF energie redukují činnost mazové žlázky a modré světlo součastně redukuje aktivní akné.

LED fotodynamická terapie

Omlazení pokožky, doléčování poškozených tkání, léčba akné.

V čem spožívá metoda LED světla?

Jedná se o šíření úzkopásmového světla vydávaného LED diodami, které pozitivně působí na regeneraci buněk. Celý zákrok je naprosto bezpečný a hlavně bezbolestný. Nejsou známi vedlejší účinky a není nutná rekonvalescence.

Během zákroku dochází rovněž k okysličení a detoxikaci pokožky a k likvidaci bakterií, které způsobují akné. Terapie má výborné hojicí účinky, takže se jí dobře léčí zanícená místa na kůži. Dochází ke zvýšení imunitního systému a k regeneraci tkání a pozitivně ovlivňuje proces stárnutí pokožky.

Jaké jsou výsledky?

Viditelně zdravá, vypnutá a správně zabarvená pokožka. Už během léčby samotné můžete pozorovat zlepšení pokožky, ale důležité je, že i po zákroku se kůže dále regeneruje.

Komu doporučujeme toto ošetření?

Doporučujeme všem věkovým kategoriím, ženám i mužům, Pokid máte pocit, že Vaše pokožka je unavená, máte vrásky, trpíte akné, stačí se jen objednat a dermatolog vám sestaví program přímo pro vaši pleť.

Důležité je dostavit se na každou terapii v rámci programu, který obyčejně trvá po dobu jednoho měsíce. Každá terapie vám zabere zhruba 30 – 45 minut. Po ukončení programu vám stačí docházet 1x měsíčně na udržovací terapii.

 

Vyhledávání

  v stránkách
  v katalogu

Kontaktní informace

ARTMED
KLINIKA ESTETICKÉ A
LASEROVÉ DERMATOLOGIE

Údolní 8, 602 00 Brno

tel.: 545 211 755
tel.: 602 556 520

 

 

Copyright © ARTMED s.r.o., 2005–2021, Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována bez souhlasu majitele autorských práv
ARTMED s.r.o. Údolní 8, 602 00 Brno, IČ: 255 03 847
Zapsána do Obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 28354, dne 13. října 1997.

Cognito | Internetová agentura

TOPlist