Kdo jsme

Kdo jsme

Firma ARTMED spol. s.r.o. se zabývá dovozem, distribucí, pronájem a prodejem zdravotních přístrojů a přípravků pro estetickou dermatologii.

 

Společnost ARTMED spol. s.r.o. byla založena v roce 1997 jako dovozce přístrojové techniky. Postupem času rozšiřovala portfolio svých produktů tak, že nyní má komplexní nabídku produktů pro estetickou dermatologii (přístrojová technika, výplňové materiály, lékařská kosmetika).

 

Firma ARTMED spol. s.r.o. zastupuje firmy:

  • Contura (výplňový materiál Aquamid)
  • Invasix 

V roce 2003 otevřela "Kliniku estetické a laserové dermatologie" v centru Brna, kde je pro Vás připravena komplexní nabídku estetických zákroků pomocí špičkové IPL a laserové technologie v kombinaci s nejnovějšími trendy omlazovacích, regeneračních a léčebných programů v oboru laserové a estetické dermatologie.

 

Firma spolupracuje s více než 100 kosmetickými salony v celé ČR, kde zajišťujeme ošetření našimi nejnovějšími přístroji.

 

Snahou pracovníků firmy je poskytovat svým klientům silné zázemí jak při výběru zdravotnické techniky, vyplňování materiálů a lékařské kosmetiky, tak tu nejlepší péči při návštěvě centra estetické medicíny.

 

Společnost svým zákazníkům garantuje rychlý a profesionální servis včetně revizí přístrojů, nástup na servis do 24 hodin a ve většině případů poskytuje bezplatné zapůjčení náhradního přístroje.

 

Vyhledávání

  v stránkách
  v katalogu

Kontaktní informace

ARTMED
KLINIKA ESTETICKÉ A
LASEROVÉ DERMATOLOGIE

Údolní 8, 602 00 Brno

tel.: 545 211 755
tel.: 602 556 520

 

 

Copyright © ARTMED s.r.o., 2005–2021, Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována bez souhlasu majitele autorských práv
ARTMED s.r.o. Údolní 8, 602 00 Brno, IČ: 255 03 847
Zapsána do Obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 28354, dne 13. října 1997.

Cognito | Internetová agentura

TOPlist