Aquamid

Aquamid

Co je to Aquamid?

Aquamid je nový unikátní medicínský prostředek, který je určený na permanentní korekci defektů měkkých tkání a obličejových kontur v estetické chirurgii.

Na rozdíl od jiných doposud vyráběných přípravků je Aquamid polyakrylátový gel, který obsahuje až 97,5% vody a neobsahuje žádné mikro- krystaly nebo mikro- granule.

Polyakryláty se v medicíně bezpečně používají již mnoho roků, např. na výrobu kontaktních čoček, měkkých nitroočních čoček a různých implantačních materiálů.

Aquamid je maximálně stabilní a vysoce biokompatibilní. Navíc představuje ideální kombinaci viskozity a elasticity, což umožňuje jednoduchou aplikaci, která je pro pacienta velmi komfortní.

Co dokáže Aquamid ?

Aquamid je stálý, nealergický, neresorbovatelný a nemigruje z místa aplikace, což mu dává široké možnosti použití.

Aquamid je určený především na korekci:

  • obličejových kontur
  • deformací způsobených stárnutím, akné, traumatem nebo po operaci
  • vrozených deformací

Používá se především v těchto oblastech:

  • lícní kosti
  • nazolabiální vrásky ( vrásky smíchu)
  • zvětšování rtů
  • glabella ( přední čelová vráska)
  • brada a jiné defekty měkkých tkání na tváři

Aquamid není určený na eliminaci drobných vrásek!

Je efekt zákroku trvalý?

Aquamid vytváří dlouhé polyakrylátové řetězce spojované speciální ILX technologií, účinkem enzymu se nerozkládá, a proto není v lidském těle metabolizován. Efekt ošetření je permanentní, ale stárnutí pokožky probíhá nadále, a proto je možné, že bude aplikaci doplnit nebo kontury přirozeně domodelovat.

Aplikace:

Aplikace Aquamidu je možná jen vyškoleným lékařem, který získal certifikát k jeho aplikaci. Po dezinfekci místa vpichu a jeho okolí se Aquamid aplikuje injekčně velmi tenkou jehlou do podkoží. Požadovaný efekt se dostavují okamžitě protože Aquamid se nezvětšuje a ani nevstřebává. Zákrok je ambulantní, téměř nebolestivý a provádí se při lokálním znecitlivění pokožky. Vpich tenkou jehlou je samozřejmě jemně cítit. Zákrok se provádí při lokálním znecitlivění pokožky. Balení Aquamidu obsahuje 1 ml účinné látky. Toto množství je zcela dostačující pro běžný zákrok. Jestliže si to daná korekce žádá, je možné aplikovat i několik mililitrů na dosažení požadovaného efektu.

Má zákrok vedlejší účinky ?

Tak jako každý jiný zákrok v medicíně, má i aplikace Aquamidu svoje rizika. Mezi nejvážnější patří možnost infekce v místě vpichu, která se dá terapeuticky zvládnout.

Dalšími možnými vedlejšími účinky mohou být: zčervenání pokožky, otok, svědění v místě aplikace, případně mírná bolestivost. Tyto efekty jsou pozorovatelné u 1 - 2% pacientů a brzy vymizí. Aquamid nemá být používaný s jinými druhy injekovatelných implantátů . První dny po zákroku by se pacient neměl vystavovat nadměrnému slunečnímu záření nebo extrémnímu chladu, i když hyperpigmentace a hypopigmentace nebyly pozorovány. Přestože Aquamid dosahuje nadstandardní kritéria kvality a výrobce splňuje podmínky FDA a CE nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Aquamid nezpůsobuje žádné alergické ani imunologické reakce, proto nejsou potřebné žádné testy před jeho aplikací. Klinické zkušenosti s tímto výrobkem jsou více jak desetileté.

Jaké jsou cenové podmínky Aquamidu?

Aquamid se vysoce kvalitní akrylátový gel s permanentním účinkem, který převyšuje kvalitu podobných přípravků na trhu. Tomu odpovídá i jeho vyšší cena, která je i tak pro většinu pacientů dostupná. Pacienti, kteří požadují právě dlouhodobý účinek nepochybně ocení obzvlášť jeho vysokou biokompatibilitu.

 

Vyhledávání

  v stránkách
  v katalogu

Kontaktní informace

ARTMED
KLINIKA ESTETICKÉ A
LASEROVÉ DERMATOLOGIE

Údolní 8, 602 00 Brno

tel.: 545 211 755
tel.: 602 556 520

 

 

Copyright © ARTMED s.r.o., 2005–2021, Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována bez souhlasu majitele autorských práv
ARTMED s.r.o. Údolní 8, 602 00 Brno, IČ: 255 03 847
Zapsána do Obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 28354, dne 13. října 1997.

Cognito | Internetová agentura

TOPlist